Back to Question Center
0

A e dini ndonjë vendndodhje ose direktori për dorëzimin e backlink me miratim të menjëhershëm?

1 answers:

Në ditët e sotme ka shumë mënyra të ndryshme për ndërtimin e lidhjeve natyrore të pranuara përgjithësisht nga motorët e kërkimit më të mëdhenj, si vetë Google. Dhe çdo lidhje cilësore ia vlen të shtoni në profilin tuaj kryesor të vijës së prapme - nëse ajo gjendet natyrshëm ose është ndërtuar me qëllim. Natyrisht, duke pasur parasysh se një lidhje e tillë është rrënjosur nga faqja e internetit ose blogja e palës së tretë me një PR të lartë, mjaft e fortë për t'u marrë me lidhjen me. Dhe ekziston një zgjedhje e gjerë e faqeve të dorëzimit të backlink, si dhe drejtoritë e ndryshme që zakonisht vijnë me miratim të menjëhershëm. Dhe më poshtë unë do të ju tregoj se cilat vende të dorëzimit të backlink janë ato më me tipare, prandaj duke u rekomanduar si një fillim i mirë për përpjekjet për ndërtimin e lidhjes suaj. Fillimisht

Para çdo gjëje, le ta marrim atë për të dhënë - kurrë nuk mund të keni shumë backlinks organike të kualitetit të lartë, të cilat fitohen në një mënyrë thjesht natyrore. Kjo është arsyeja pse ju kurrë nuk duhet të përballeni me kohën tuaj dhe përpjekjet për krijimin e tyre në çdo rast të përshtatshëm, dhe çdo mundësi të përshtatshme. Më së shpeshti, që kanë të bëjnë me faqet e dorëzimit të backlink ose drejtoritë me miratim të menjëhershëm nuk është aq kohë sa ju mund të mendoni. Dua të them se do të ishte një detyrë mjaft e thjeshtë ta bënte faqen tënde apo blogun tënd të dilte në internet. Në pamjen e madhe, procedura sugjeron dërgimin e lidhjes suaj për t'u parë në një numër të faqeve të dorëzimit të backlink ose direktivave në internet

. Të gjitha që ju duhet është që të dërgoni një përshkrim të shkurtër për secilin kandidat, natyrisht duke pasur parasysh që ju keni tashmë listën e duhur të faqeve të paraqitjes së backlink dhe drejtorive. Sigurohuni që të gjitha letrat tuaja janë duke shkuar së bashku me titujt e përshtatshëm dhe lidhjet e duhura. Në këtë mënyrë, mos harroni të merrni çdo titull dhe përshkrimin shumë të dukshëm - sigurohuni që të gjitha fjalë kyçe tuaj të jenë në vendin e duhur. Në fund të fundit, duke ndjekur këto hapa të thjeshtë mund t'ju ndihmojë të kapni shumë backlinks cilësore me A Ndiqni - praktikisht në asnjë kohë.

Dhe më poshtë vjen lista ime e paraqitur e faqeve të dorëzimit të backlink dhe drejtorive. Shumica e tyre do të japin faqen tuaj ose blog një aprovim pothuajse të menjëhershëm - kjo është zakonisht vetëm një çështje e minuta. Pra, këtu ata janë:

Directories me Miratimi Instant

Poordirectory. com, Reddit-directory. com, Bestdirectory4you. com, Acedirectory. org, Adbritedirectory. com, 411freedirectory. com, Alive-directory. com, Abstractdirectory. neto, Pyetni-directory. com, Active Directory. net, Një-sublime-directory. com, Linkedin-directory. com, Facebook-list. Shkarko, Best me cilësi të lartë. com.

seo backlinks

Faqet e parashtruara të prapambetura

Blogtoplist. com, Blogrollcenter. com, Bloggernity. com, Networkedblogs. com, Topofblogs. com, A2place. com, Aweblist. org, Searchdomainhere. com, Mediafiredirectlink. com, Addgoodsites. com, Domainnamesseo. com, Directoryanalytic. com. Shpresojmë se çdo gjë është e qartë dhe do të ndiheni më shumë të sigurt kur keni të bëjnë me faqet e paraqitjes së backlink dhe të gjitha ato drejtori me miratim të menjëhershëm

Linja Bottom

. Për përfundim, tani është koha t'ju japim masat e fundit - thjesht mos nxitoni duke u përpjekur të paraqisni faqen tuaj ose blogun në sa më shumë drejtori të jetë e mundur. Në këtë mënyrë, unë gjithashtu rekomandoj që të bëj një kontroll të dyfishtë për të siguruar se gjithçka është në vend për të parandaluar paraqitjen e URL-së së faqes suaj në ndonjë kategori të parëndësishme, insanely të gabuar ose thjesht absurde Source . Paç fat!

December 22, 2017